Luvia Estetik

Diğer Hizmetler

Sadece Bayanlara Özel Burç Masajı

Özel Burç Masajı
Her burcun kendine özgü bir karakteri ve vücut anatomisi bulunmaktadır. Bundan yola çıkarak farklı bitkisel içerikteki aromatik yağlarla, her burca özgü masaj uygulaması bulunmaktadır.

Manikür Pedikür

Manikür pedikür, el, ayak ve tırnaklarımızın sağlıklı ve güzel bir görünüme sahip olması için, periyodik olarak yaptırdığımız profesyonel bir uygulamadır. Manikür ile el tırnaklarımızın bakımı yapılırken; pedikür ile, ayak ve ayak tırnaklarının sağlıklı ve güzel bir görünüme sahip olması için gerekli bakımlar yapılır.

Ayak Detoksu

Ayak Detoksu
Vücudunuz da ise toksinler birikir. İşte bu toksinlerden arınmak için, ayaklarınıza uygulanan işlemin adıdır ayak detoksu. Ayak detoksunun amacı; ayakta bulunan ter bezlerinden vücutta biriken toksinleri atmak ve vücudu arındırmaktır. Bu amaçla Japon üreticiler tarafından ayak detoksu makinesi piyasaya sunulmuştur.

Et Beni Alımı

Et benleri, ağrı ve acıya yol açmayan, kansere dönüşmeyen ben türleridir. Saplı ben olarak da bilinen et beni, çoğunlukla cildin kıvrım yaptığı boyun ve koltuk altı bölgelerinde görülür. Ailesinde et beni olan kişilerde daha sık rastlanan et beni, çoğunlukla cilt rengindedir ve cilt altında kökü bulunmaz.

Sohbet Açık
1
Bilgi Al
Scan the code
Merhaba
Yardımcı Olmamı İstermisiniz?