Luvia Estetik

Gözenek Tedavisi

Gözenek Tedavisi

Gözenek tedavisi, cilt yüzeyinde oluşan gözenek sorunlarının ortadan kaldırılması amacı ile uygulanır. Gözeneklerin hava alması ve sıkılaştırılması mümkün olabiliyor. aynı zamanda bu tür uygulamalar sayesinde daha güzel bir cilt görünümü ve daha sağlıklı gözenekler hayata geçiriliyor.

Gözenek Tedavisi Nedir?

Genellikle yüz hatlarında görülen gözenekler genellikle zamanlar genişleyerek içerisine yağ dolması ile istenmeyen görüntülerin ortaya çıkmasına neden oluyor. Bu tür kararmış gözeneklerin ortadan kaldırılması mümkün olmadığından genellikle gözeneklerin küçültülerek daha sıkı bir görünüm elde edilmeye çalışılıyor. Bu tür tedavi yöntemleri ile cildin hava almasının yanı sıra gözeneklerin içerisinde ortaya çıkan kararmaların da ortadan kaldırılması mümkün olabiliyor.

Gözenek Tedavisi Kimlere Uygulanır?

Bu tür yöntemler ile hastaların iyileşmesi kısa sürdüğünden dolayı ve cilt yüzeyi temizlendiğinden dolayı isteyen farklı yaş gruplarından hastalara bu tedavi uygulanabiliyor. Aynı zamanda gözenek tedavisinin uygulanması aşamasında farklı hastalar için özel uygulamalar ön plana çıkabiliyor. Günümüzde tedavis için farklı uygulamalar ön plana çıkıyor. Özellikle cilt yüzeyinde oluşan lekelerden rahatsız olan insanlar bu tür tedavi yöntemleri ile iyileşebiliyorlar. Yetişkinlerde bu uygulamalar daha başarılı sonuçlar veriyor.

 

Diğer Cilt Bakımı Hizmetlerimiz

Sohbet Açık
1
Bilgi Al
Scan the code
Merhaba
Yardımcı Olmamı İstermisiniz?