Luvia Estetik

Luvia Estetik Buca 2023 yılında Efeler Mahallesi Menderes Cd. no:165/B Buca/İzmir  de  hizmete girmiştir. Güler yüzlü ve alanlarında uzman çalışanlarıyla, kaliteli hizmet sunarak, hijyenik bir ortamda çeşitli uygulamalarla uzun soluklu ilişkiler kurmayı amaç edinmiştir.

Kurulduğumuz tarihten itibaren kısa sürede yüzlerce müşteriye ulaşarak, Epilasyon, Kalıcı Makyaj, Kalıcı Oje, Hydrafacial, Klasik Cilt Bakımı, Manikür-Pedikür, Masaj, Peeling, Kaş Dizaynı alanlarında hizmetler verip, tanınan bir salon haline gelmiş olmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz.

Güzellik sektöründeki bütün gelişmeleri yakından takip eden güzellik merkezimiz, teknolojiyi en doğru şekilde kullanarak müşterilerimizle buluşturmaktadır. En son teknoloji ürünü cihazlar, uygun fiyat ve kampanya seçenekleri ile Luvia Estetik Buca, her zaman uğrayabileceğiniz bir güzellik merkezi durumundadır.

Müşterilerimizin memnuniyetlerini en üst seviyede tutup onların da referans oldukları yeni müşterilerimize aynı kalitede hizmet ve ürünler sunarak yolumuza devam ediyoruz. Güzellikle ilgili herhangi bir konuda yardıma ihtiyacınız olursa sizleri de salonumuza bekleriz.

Sohbet Açık
1
Bilgi Al
Scan the code
Merhaba
Yardımcı Olmamı İstermisiniz?