Luvia Estetik

Kalıcı Makyaj

Kalıcı Makyaj / Microbleading

Microblading nedir kalıcı mı?
Kaş kontörü yani microblading uygulaması, yarı kalıcı bir yöntemdir. Uygulamanın kalıcılığı kişinin cilt yapısı, nem oranı ve kaşın kıl potansiyeli gibi durumlara bağlı olarak farklılık göstermektedir. Hücreler zaman içerisinde yenilendiği için microblading uygulanan bölgelerdeki boyalar parçalanmaktadır.
Microblading zararlı mı?
Microblading Kaşlara Zarar Verir Mi? Microblading zararları arasında insanlar kaşlarına bir zarar gelip gelmeyeceğini merak etmektedir. Ancak bu işlemde kimyasal herhangi bir etken madde kullanılmadığı için kaşlara herhangi bir zararı bulunmamaktadır.

Kalıcı Makyaj / My Lamination Kirpik Lifting

Ciltteki ince çizgileri ve kırışıklıkları yumuşatmak isteyen, kolajen üretimini artırmak, cilt üzerindeki gözeneklerini daraltmak, sivilce veya yara izlerini tedavi etmek isteyen kişiler tarafından çok tercih edilen bir uygulamadır.

Kalıcı Makyaj / Eyeliner

Kalıcı Eyeliner Nedir?
Kalıcı eyeliner adından da anlaşılacağı üzere eyelinerin kalıcı halidir diyebiliriz. Diğer kalıcı makyaj uygulamalarında olduğu gibi kalıcı eyelinerda da uzun süreli kalıcılık söz konusudur. Kalıcı göz makyajı uygulaması ile her zaman düzgün şekilli ve mükemmel eyelinere sahip olabilirsiniz. Artık her gün yeniden eyeliner sürmenize, zaman kaybetmenize gerek yok. Kalıcı göz makyajı ile istediğiniz göz makyajı uzun süre kalıcı olacak. Kalıcı göz makyajı le daha çekici ve etkileyici bakışlara sahip olabilirsiniz. Kalıcı göz makyajı ile ilgili merak edilen bir diğer soru da nasıl uygulandığıdır.

Kalıcı makyaj / Dipliner

Kalıcı eyeliner, daha kalın, daha belirgin ve daha keskin bir eyeliner hattını ifade ederken kalıcı dipliner, daha soluk, buğulu ve sade bir eyeliner görünümüne kavuşmanızı sağlar. Günlük hayatında daha yalın ve dikkat çekici olmaktan uzak bir makyaj kullananlar, kalıcı makyaj uygulamaları arasında çoğunlukla kalıcı dipliner uygulamalarını tercih eder.

Kalıcı makyaj / BB Glow

BB Glow ne kadar kalıcı?
Bu işlemden sonra ciltteki serbest radikalleri nötr hale getirirken cildin melanin içeriğini de UV ışınlarına maruz kalmadan azaltmayı sağlayan serumlar, cilt tonunun aydınlanmasını sağlıyorlar. Ortalama 3 seans süren BB Glow uygulaması, 6 ila 1 yıl kadar kalıcı olabiliyor.

Sohbet Açık
1
Bilgi Al
Scan the code
Merhaba
Yardımcı Olmamı İstermisiniz?