Luvia Estetik

Lazer Epilasyon Hizmetimiz

İstenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmak için en etkili yöntem lazer epilasyondur. Lazer epilasyon, 1997 yılında Amerikan İlaç ve Gıda Dairesi FDA tarafından onaylanmış güvenli bir uygulamadır. Lazer epilasyon FDA onayı aldıktan sonra medikal estetik alanında yoğun olarak kullanılmaya başlandı. Günümüzde istenmeyen tüylerle mücadelede en çok tercih edilen yöntem lazer epilasyondur.

CROSS ailesinin en son teknolojilerinden olan ADELA ICE TRIO 1200W, dünyada ilk defa üç lazer dalga boyuyla aynı anda epilasyon yapma özelliğine sahiptir. Bu teknoloji Alexandrite, ND – Yag ve Diode dalga boylarını uygulama esnasında eşit oranda karıştırılmış bir şekilde atmaktadır. Bu yüzden en zor ve en açık renkli kıllarda da rakipsiz ve çok etkilidir. ADELA 810 Diode Lazer cihazları, epilasyon için yüksek standart anlamına gelmektedir.
ADELA ICE TRIO 1200W cihazımız her cilt tipindeki yüz, koltuk altı, bacak, sırt, kol ve bikini bölgesindeki Pigmenti (Rengi) olan tüm kıllar için etkin epilasyon sağlar. Beyaz kıllarda etkili değildir. Uzun lazer atış süresi sayesinde (20ms/1.200ms) kıl folikülünün yeterince ısınmasını sağlar. Bu şekilde kalıcı sonuç sağlanır. 10.4 inç büyük, renkli ve hassas dokunmatik ekranı sayesinde çok kolay kullanım sağlar. istenmeyen tüylerle mücadelede en çok tercih edilen yöntem lazer epilasyondur.

Bu teknoloji sayesinde uygulama başlığının Safir kısmı -16/5 derece arasında soğutulur. Uygulama esnasında, bu başlık sayesinde cilt soğutulur ve acı azalır. Yanma riski minimumda kalır.
ADELA 810 ICE TRIO 1200W Dünyada üçlü dalga teknolojisindeki en yüksek uygulama başlığı gücüne sahip ilk ve tek cihazdır. Bu yüksek güç sayesinde çok daha iyi ve hızlı sonuç alınır.
ADELA 810 ICE TRIO 1200W, Jet Smooth ütüleme teknoloji sayesinde tek seferde bir saniye içeresinde vermeniz gereken toplam enerjiyi 1 saniye içerisinde 2 – 10 kez eşit enerjiler olarak bölerek toplam gereken enerjiyi verebilirsiniz. 1 saniye içerisinde verdiğiniz bu aralıklı enerjiler kıl kökünde birikerek, olması gereken toplam enerjiyi oluşturur. Bu sayede acı minimuma indirilmiş olur. Bu teknoloji hem acıyı ortadan kaldırır hem de ütüleyerek hızlı epilasyon yapmanıza olanak sağlar.
ADELA 810 ICE TRIO 1200W dünyadaki uzak ara EN HAFİF “ICE TRIO Ütüleme Diode Lazer” başlığına sahip tek cihazdır. (430 gr.) Bu yüzden ADELA 810 ICE TRIO 1200W başlığı diğer cihazlara göre çok daha hafif ve kullanışlıdır. Bu konforu uzayan uygulama seanslarında yaşayacak ve farkı göreceksiniz !!!

istenmeyen tüylerle mücadelede en çok tercih edilen yöntem lazer epilasyondur.

Sohbet Açık
1
Bilgi Al
Scan the code
Merhaba
Yardımcı Olmamı İstermisiniz?