Luvia Estetik

Zayıflama

ZAYIFLAMA / Bölgesel İncelme


Bölgesel incelme vücudun bazı bölgelerinde oluşan yağ birikmelerini ortadan kaldırmak amacıyla kullanılır. Bu uygulama sayesinde kol, bacak, bel, karın, basen gibi bölgelerde fazla yağlar tercih edilen yönteme bağlı olarak sorunsuz bir şekilde giderilir.

 

ZAYIFLAMA / Vakumlu Kavitasyon

Odaklı kavitasyon uygulaması yağ kitlesini vakum desteği ile direkt hedef alarak yağ kırma işlemini yapar. Normal kavitasyondan 2 kat daha etkili, 10 kat daha zararsızdır. Nano teknolojisi ile yağ kırma gerçekleşir. Yani ses dalgaları sadece vakumlanan bölgedeki yağlara odaklanır.

ZAYIFLAMA / Selülit Tedavisi

Selülit tedavisi nasıl yapılır
Medikal tedavide selülit giderici kremler, radyofrekans, ultrason, karboksiterapi, vakum terapi, elektroterapi, pressoterapi, yağ dokusu arasındaki fibröz bantları yıkan lazer tedavileri ve artan yağ dokusunu eriten, dolaşımı düzenleyen mezoterapi gibi tedaviler tek başlarına ya da kombine olarak kullanılabilmektedir.

ZAYIFLAMA / Wella Shape

Velashape selüliti düzeltebilecek, sıkılaşmaya yardımcı ve bölgesel incelme ile vücudu şekillendirebilecek tek seans protokolüne sahip olan bir sistemdir. Velashape günlük yaşantınızı aksatmadan veya size hissedilir bir rahatsızlık vermeden çarpıcı sonuçlar almanızı sağlar.

ZAYIFLAMA / EMS

EMS nedir ne işe yarar?
Ems nedir? Bu cihaz da beyinden gelen sinyallerin aynısını dışardan sadece kaslarımıza göndererek kasılma seviyesini arttırmaktadır. EMS sayesinde bir hareketi gelen akım eşliğinde yaparak kasılmayı arttırıp o kasın gelişimini daha kısa sürede sağlamaktayız.

ZAYIFLAMA / Lenf Drenaj

Lenf Drenaj nedir ne işe yarar?
Lenf drenaj, ödem azaltma, bölgesel incelme, selülit ve vücut sıkılaştırma için uygulanılan bir yöntemdir. Lenf drenaj masajı, lenf drenaj cihazı ile cilt yüzeyine hafif, yavaş ve ritmik olarak uygulanır.

ZAYIFLAMA / Ozon Sauna

Ozon Sauna ne işe yarar?
Ozon sauna sıcak bir kabin içerisine girilerek deri yoluyla vücuda ozon verilmesi işlemidir. Bu yöntem kardiyovasküler sistemi ve kan basıncını olumlu yönde etkileyerek kalbe ve bütün dolaşım sistemine stressiz bir antrenman yaptırır. Kandaki oksijen seviyesini arttırarak dokulara fazla oksijenin ulaşmasını sağlar.

ZAYIFLAMA / Çatlak Tedavisi

Çatlak tedavisinde kullanılan en etkili yöntemlerden biri fraksiyonel lazer yöntemidir. Bu uygulamada lazer ışıklarının derinin altına ve çatlakların olduğu bölgeye ulaşması sağlanır. Bu lazer ışınları sayesinde, çatlak görülen bölgeyi iyileştirmek için gerekli olan kollajen üreten sağlam dokular uyarılır.

Sohbet Açık
1
Bilgi Al
Scan the code
Merhaba
Yardımcı Olmamı İstermisiniz?