Luvia Estetik

Yüz Gençleştirme

Yüz Gençleştirme / ARC REPAİR SYSTEM (Cold Plazma)

Gözaltı torbaları ve morlukların bakımında kullanılır. Dekolte ve boyun çizgilerinin bakımından( venüs halkalarının onarımında) kullanılır. Kulak yanı kırışıklıkların bakımında kullanılır. El üstü gençleştirmede kullanılır. Tavuk derisi bakımında kullanılır.

Yüz Gençleştirme / Dermapen

Ciltteki ince çizgileri ve kırışıklıkları yumuşatmak isteyen, kolajen üretimini artırmak, cilt üzerindeki gözeneklerini daraltmak, sivilce veya yara izlerini tedavi etmek isteyen kişiler tarafından çok tercih edilen bir uygulamadır.

Yüz Gençleştirme / Mezoterapi iğnesiz

Mezoterapi iğneli mi iğnesiz mi? İğnesiz Mezoterapi, cildinizin alt katmanlarına ihtiyaç duyduğu vitamin, mineral ve enzimleri elektroporasyon teknolojisi ile ulaştırdığımız uygulamadır. Bu işlem kapsamında iğne kullanılmaz.

Yüz Gençleştirme / Kırışıklık Tedavisi

Ciltteki elastikiyet kaybı, kolajen kaybı veya mimik çizgileri kırışıklık oluşumunun sebeplerindendir. Seneler boyunca istem dışı kasılan kaslar, kolajen dokusuna zarar verir ve mimik çizgileri yerleşik kırışıklıklara dönüşür.

Yüz Gençleştirme / Faça yaraizi tedavisi

Faça izleri nasıl yok edilir? Bu nedenle faça, jilet izi tedavisi için cildin kendisini yenileyecek tedaviler önerilir. Bunlar: KİMYASAL PEELİNG; Glikonik asit, TCA (Triklor Asetik Asit) gibi kimyasal solüsyonlar ile cildin üst tabakasının (epidermisin) soyulmasıdır. Kimyasal peeling yüzeysel bir işlemdir.

Sohbet Açık
1
Bilgi Al
Scan the code
Merhaba
Yardımcı Olmamı İstermisiniz?